En son haberler

Posted in Coloros Oppo

OPPO A5S yazılım güncelleme dosyası yayınlandı

OPPO birkaç ay önce Türkiye’de satışa sunduğu OPPO A5S modelinin manuel yazılım güncelleme dosyasını yayınladı. İşte OPPO A5S yazılım güncelleme hakkında detaylar

Devamı oku
Posted in Oppo

OPPO Türkiye Çağrı Merkezi hizmete açıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, Türkiye’de müşterilerine hızlı ulaşmak amacıyla ülkemizde Oppo Türkiye Çağrı Merkezi hizmete açıldı

Devamı oku
Posted in Akıllı Telefon Realme

Realme X2 Pro özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu

Çok kısa bir süre önce paylaştığımız detaylar iyice şekillenmeye başladı. Realme X2 Pro özellikleri ve Realme X2 Pro çıkış tarihi belli oldu.

Devamı oku
Posted in Akıllı Telefon OnePlus

OnePlus 7T detayları gelmeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan OnePlus 7T ne zaman çıkacak belli oluyor. Çıkış tarihi ve özellikleri tam olarak yayınlanacak.

Devamı oku
Posted in Akıllı Telefon Oppo

OPPO Reno Ace özellikleri için sızıntı bilgiler geliyor

Weibo’da paylaşılan özellikler ve OPPO Reno Ace tasarımı sızıntılarla birlikte bizim için büyük resmi tamamlamaya yardımcı oluyor. İşte sızıntılarla OPPO Reno Ace özellikleri

Devamı oku
Posted in Vivo

Vivo NEX 3 incelemesi

Üç gün boyunca “şelale ekran tasarımlı ilk telefon” ünvanı için Mate 30 ile yarışan NEX 3 sonunda kazandı. İşte Vivo NEX 3 inceleme ve Vivo…

Devamı oku
Posted in Realme

Realme Buds; Realme’nin kablosuz kulaklık incelemesi

Realme XT ile birlikte piyasaya sürülen Realme’nin ilk bluetooth kablosuz kulaklığı olan Realme Buds inceleme konusuyla karşınızdayız. İşte Realme Buds özellikleri.

Devamı oku
Posted in Akıllı Telefon Oppo

Oppo Reno 2 serisi İngiltere’de satışa çıkıyor

Oppo Reno 2 serisi sonunda Avrupa’da satışa çıkıyor. Türkiye’de Oppo Reno 2 serisi ne zaman çıkacak ve detaylar haberimizde.

Devamı oku
Posted in Coloros Oppo

OPPO Reno Android 10 güncellemesi alacak mı?

Android 9.1 tabanlı ColorOS 6 ile çalışan OPPO Reno Android 10 güncellemesini alacak mı belli oldu. OPPO, yayınladığı son güncelleme ile soruları yanıtlamış oldu.

Devamı oku
Posted in Akıllı Telefon Vivo

Vivo NEX 3 5G yeni versiyonu satışa çıktı

Geçtiğimiz ay tanıtılan Vivo NEX 3 5G modeli, şimdi 12 GB RAM bulunduran versiyonuyla satışa çıktı. İşte Vivo NEX 3 5G özellikleri.

Devamı oku